Akcie
Mapa Sticky News Item
Pridal  SharpAdmin SharpAdmin570  Prečítané 570 Prečítané
printer
HP Advantage 1015
Pridal  SharpAdmin SharpAdmin333  Prečítané 333 Prečítané
printer

Tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage 1015 Printer je navrhnutá pre používateľov s citlivým rozpočtom, ktorí potrebujú spoľahlivú každodennú tlač s rýchlou inštaláciou jednoduchou obsluhou a s nízkymi nákladmi na atramenty.
Cena u nás je momentálne 45,00 € (posledné kusy).
Acer TravelMate 256-M-39Y8
Objavujte nekonečný svet internetu bezpečnejšie
Pridal  SharpAdmin SharpAdmin622  Prečítané 622 Prečítané
printer

Chceme, aby ste si mohli bez obáv užívať to najlepšie, čo vám môže internet ponúknuť a zdôverili vašu digitálnu bezpečnosť do našich rúk.

Istotu v digitálnom prostredí vám poskytne ESET Smart Security, ktorý vás ochráni svojou niekoľko vrstvovou internetovou bezpečnosťou. Spoľahnite sa na komplexné bezpečnostné riešenie obsahujúce Antivírus, Anti-Theft a teraz ako novinku aj Ochranu pred botnetmi.

Cena na Eset Smart Security - 49,90 bez zliav.
Zľava s ISIC kartou až 50 %.
Quatro nákup už aj u nás
Pridal  SharpAdmin SharpAdmin552  Prečítané 552 Prečítané
printer

Keď ste držiteľom Quatro Karty
So Striebornou Quatro kartou nakúpite na splátky veľmi jednoducho a rýchlo. Stačí vám len OP a Strieborná karta a môžete nakupovať až do výšky 5 000 €. Rovnaké výhody Vám prináša aj karta Triangel klub.


Keď ešte nemáte Quatro Kartu

Na nákupy do 1000 € vám stačí len občiansky preukaz! Ak sa chystáte nakúpiť od 1 000 € - 5 000 €, budete potrebovať nasledujúce doklady:

Zamestnaný občan
Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a kópiu aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ ALEBO potvrdenie zamestnávateľa o príjme na Quatro tlačive (ktorý vám radi dáme aj na našej predajni).

Živnostník
Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO ALEBO potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné.

Dôchodca
Pri nákupe nad 5 000 € je klient posudzovaný individuálne.

Pri posudzovaní klienta má Spoločnosť Quatro právo vyžiadať si aj ďalšie doklady.
Odvírenie PC
Pridal  SharpAdmin SharpAdmin569  Prečítané 569 Prečítané
printer

Používaním PC a najmä inštalovaním a obmieňaním softvéru sa systém postupne zahlcuje a jeho chod sa spomaľuje. Po dlhšom čase tak nastáva nutnosť optimalizovať výkon - a tým pádom vyčistiť registre (teda databázu s nastaveniami systému), uvoľniť miesto na disku a vykonať ďalšie potrebné kroky. S tým vám môžeme pomôcť, odvírenie a prečistenie registrov momentálne za akciovú cenu 5 €